09.09.2019 16.13
Kilka słów o nas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową i profesjonalną placówkę socjoterapeutyczną. Gwarantujemy wysoką jakość i pracę opartą na wartościach–tak jak w Rodzinie.

 

Organem prowadzącym jest Fundacja Périé, której Prezesem jest Andrzej Pery–długoletni nauczyciel, edukator, samorządowiec, znający bardzo dobrze system edukacji w Polsce. Głównym pomysłodawcą i prowadzącym MOS nr 1 w Łomiankach jest Jarosław Wołosiewicz–doświadczony pedagog, socjoterapeuta, edukator, zawodowy kurator rodzinny. Pomysłodawczynią i realizatorką funkcjonowania szkół wchodzących w skład Ośrodka jest Marta Wołosiewicz–nauczycielka, tłumaczka, edukatorka, tutor, a przede wszystkim entuzjastka edukacji, w tym oceniania kształtującego i tutoringu szkolnego.

 

Filarami naszej pracy są terapia rodzinna, ocenianie kształtujące i tutoring. Wierzymy, że jedynie starannie zaplanowana i prowadzona przez doskonałych specjalistów współpraca ze środowiskiem rodzinnym wychowanków i podmiotowe podejście do dziecka uwzględniającego jego indywidualne predyspozycje i mocne strony mogą przynieść optymalne efekty.